بسته بندی اثاث منزل در تهران

بسته بندی اثاث منزل در تهران

بسته بندی اثاث منزل از جمله فعالیت‌هایی است که باید قبل از اسباب کشی انجام شود. با تغییر سبک زندگی، بسیاری افراد رو به زندگی در آپارتمان‌های اجاره‌ای آورده‌اند. همچنین خانواده‌های کثیری با اهداف مختلف اقدام به تغییر محل سکونت خود می‌کنند. به همین دلیل نیازمند جابجایی اثاث خانه می‌باشند. از سویی حمل وسایل خانه یک امر تخصصی بوده و نیازمند رعایت اصول مناسب در طی مراحل مختلف است. یکی از این مراحل بسته بندی بار پیش از اسباب کشی می‌باشد. در این قسمت به طور کامل به این بخش خواهیم پرداخت.

بسته بندی اثاث منزل در تهران
بسته بندی اثاث منزل در تهران

بسته بندی اثاث منزل

چرا باید پیش از اسباب کشی لوازم خانه را بسته بندی کنیم؟

بسته بندی لوازم منزل یک راهکار برای حمل و نقل وسایل خانه در سریع ترین زمان ممکن است. همچنین با بسته بندی احتمال آسیب به وسایل در حین اسباب کشی به حداقل خواهد رسید. بنابراین چنانچه به وسایل خود ارزش قائل هستید و نگران شکستن یا آسیب دیدن آن‌ها در هنگام انتقال از راه‌پله‌ها، خیابان‌ها و حتی داخل ماشین اسباب کشی می‌باشید، بسته بندی اثاث منزل بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

 

وسایل مورد نیاز بسته بندی

برای این که بتوانید به بهترین نحو وسایل خانه‌ی خود را بسته بندی کنید به وسایل زیر نیاز خواهید داشت:

 • کارتن اسباب کشی ۵ لایه
 • کارتن رگال دار
 • ساک بسته بندی
 • نایلون حبابدار (بابل رپ)
 • فوم ضربه گیر
 • سلفون
 • تسمه بسته بندی
 • فوم ضربه گیر
 • چسب نواری
 • برچسب یا label
 • روزنامه باطله

شما می‌توانید برای خرید انواع وسایل و تجهیزات بسته بندی به این بخش از تیبار مراجعه کنید.

 

نکاتی پیرامون بسته بندی اثاث منزل

بسته بندی اثاث خانه به صورت اصولی می‌تواند اسباب کشی شما را آسان کند. فراموش نکنید که اگر بسته بندی اثاث خانه طبق اصول نباشد، نه تنها مفید نبوده بلکه باعث آسیب دیدن وسایل شما خواهد شد. بنابراین دقت کنید که هنگام پک کردن و جمع آوری وسایل از اصول بسته بندی پیروی کنید. برای این کار نکات زیر می‌تواند تا حد زیادی به شما کمک کند:

 • بسته بندی اثاث منزل را از لوازم کوچک و ترجیحا اشیایی که کمتر نیاز پیدا می‌کنید، شروع کنید. بهترین گزینه در ابتدای کار ظروف شکستنی می‌باشند. با قرار دادن ظروف داخل جعبه، حین بسته بندی سایر لوازم از شکستن آن‌ها جلوگیری خواهید کرد.
 • لباس‌های اضافه خود را می‌توانید به نیازمندان اهدا کنید یا آن‌ها را دور بریزید. در این صورت کار شما آسانتر خواهد شد. همچنین استفاده از کارتن های رگال دار از چروک شدن آن‌ها حین جابجایی جلوگیری می‌کند.
 • از کارتن‌های کوچک برای حمل کتاب‌ها استفاده نمایید. برای این کار کتاب‌ها را به صورت افقی داخل جعبه یا کارتن بگذارید. یک نکته‌ی مهم برای بسته بندی کتاب نوع چینش آن‌ها است. کتاب‌های قطور و سنگین تر را پایین جعبه بچینید.
 • آب دادن به گل‌ها را فراموش نکنید. اما سعی کنید برای این کار زمانی را انتخاب کنید که در حین جابجایی خاک گلدان نه خیلی خیس و نه خیلی خشک باشد. همچنین گل‌های کوچک را درون یک کارتن با روزنامه‌ها محکم قرار دهید تا تکان نخورند. برای این کار حتما یک سوراخ روی جعبه ایجاد کنید تا اکسیژن به گل برسد.
 • لوستر و سایر وسایل چند تکه را از هم جدا کرده و هر یک را داخل یک کارتن جداگانه قرار دهید. این کار باعث می‌شد که کارتن ها سنگین نشوند و احتمال پارگی آن ها کاهش پیدا کند.
 • برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل چوبی در بخش های زاویه‌دار از پلاستیک‌های حبابدار و در سایر نقاط برای جلوگیری از خرابی و رنگ پریدگی از مقواهای ضخیم استفاده کنید.
 • ریشه‌های فرش را با پارچه بپوشانید و در ادامه فرش را لوله کرده و آن را داخل یک نایلون قرار دهید تا کثیف نشود.
 • وسایلی مانند تلویزیون بسیار حساس هستند. با توجه به گرانقیمت بودن این دسته از وسایل، بهتر است در حین اسباب کشی به بهترین نحو بسته بندی شوند. استفاده از بالشتک‌های محافظ و یا نایلون‌های حبابدار می‌تواند بهترین انتخاب برای حمل تلویزیون باشد.
 • در حین حمل وسایل بزرگ مانند اجاق گاز یا یخچال تا جای ممکن از کارتن‌های اصلی این محصولات استفاده کنید. در غیر اینصورت حتما اصول حمل آن‌ها را رعایت کنید.

 

دو نکته را در بسته بندی اثاث منزل فراموش نکنید:

 1. کارتن ها و جعبه‌های اثاث را خالی قرار ندهید. در صورتی که فضای خالی در کارتن وجود داشت آن را با روزنامه‌های باطله یا حوله‌های نرم پرکنید.
 2. پیش از شروع بهتر است که یک ماژیک تهیه کنید و نام مشخصات محتویات هر جعبه را روی آن بنویسید. برای این کار از برچسب ها استفاده کنید. چرا‌که نوشتن روی کارتن و جعبه باعث می‌شود که در دفعات بعد در بسته بندی کالا‌ها به مشکل بر بخورید.

 

شرکت‌های خدماتی بسته بندی اثاث منزل

تا به اینجا با وسایل بسته بندی و روش‌های مناسب پک بندی هر قسمت از لوازم خانه آشنا شدید. اما شاید شما هم جزو افرادی هستید که به دلیل دغدغه و مشاغلی که دارند، نمی‌توانند بسته بندی اثاث منزل را انجام دهند. به همین جهت باید بدانید شرکت های خدماتی زیادی وجود دارند که می‌توانند شما را در این امر کمک کنند. استفاده از شرکت‌های خدماتی برای پک بندی قبل از اسباب کشی مزایای زیادی دارد. باربری تهران به شهرستان از دیگر خدمات شرکت باربری ما می باشد که استفاده از این خدمت ما به راحتی و در دسترس شما می باشد .

 

مزایا استفاده از شرکت‌های خدماتی بسته بندی اثاث خانه

 • کاهش استرس و نگرانی

یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین اسباب کشی به وجود آید، نگرانی‌هایی است که برای افراد در بسته بندی اثاث منزل به وجود می‌آید. از آنجا که امروزه خانواده ها با دغدغه‌های بیرون از خانه سر‌و‌کار دارند، این نگرانی ها تبدیل به استرس شده و آرامش را از افراد سلب می‌کند. شرکت‌های خدماتی با انجام خدمات مذکور نگرانی شما را برطرف خواهند کرد.

 • جلوگیری از خستگی

اگر به سلامتی خود اهمیت می‌دهید، بهتر است از شرکت‌های خدماتی برای بسته بندی اثاث خانه استفاده کنید. این شرکت‌ها با استفاده از تیم قوی و تدارک حرفه‌ای در کمترین زمان وسایل شما را پک بندی کرده و مشکلات ناشی از خستگی بیش از حد را از بین می‌برند.

 • محافظت از لوازم

اگر گمان می‌کنید فقط سلامتی خودتان مهم است، سخت در اشتباه هستید. از آنجا‌که اسباب خانه حین جابجایی آسیب می‌بینند، بسیاری از افراد با هدف محافظت از آسیب دیدگی، لوازم خود را پک بندی می‌کنند. در صورتی که با بسته بندی اصولی لوازم آشنایی نداشته باشید، شرکت‌های بسته بندی به کمک شما می‌آیند.

 • جابجایی آسان

از سویی با توجه به تغییر سبک زندگی و تعدد لوازم خانگی، جابجایی اسباب و اثاثیه کار مشکلی خواهد بود. بنابراین یک هدف دیگر شرکت های خدماتی بسته بندی محصولات به گونه‌ای است که جابجایی لوازم شما به راحت ترین صورت ممکن انجام شود.

 • کاهش زمان

یکی دیگر از مزیت‌های شرکت‌های خدماتی بسته بندی لوازم منزل استفاده از فاکتورهایی است که باعث می‌شود، لوازم شما در کمترین زمان ممکن جابجا شوند. در واقع کارشناسان این شرکت‌ها با توجه به تجربه‌ی چندین ساله بهترین روش بسته بندی برای هر قطعه از وسایل خانه را می‌دانند و مطابق آن برای کاهش زمان بسته بندی برنامه ریزی می‌کنند.

 • کاهش هزینه

چنانچه بسته بندی اثاث خانه توسط شرکت‌های مربوطه انجام شود، می‌تواند در هزینه ها نیز صرفه جویی شود. این شرکت ها می‌دانند برای جابجایی هر وسیله از چه کارتن یا جعبه ای استفاده کنند و با کمترین میزان مصرف وسایل و ابزار و در نتیجه کاهش رفت و آمد ماشین‌های باربری هزینه‌های شما را تا حد زیادی کاهش خواهند داد.

 • نظم و آراستگی

ممکن است که شما تجربه‌ی پک بندی و اسباب کشی را نداشته باشید. به همین دلیل هنگام بسته بندی کالا های خود دچار بی نظمی و پراکندگی وسایل خواهید شد. این بی نظمی باعث سخت تر شدن کار شما می‌شود. بنابراین بهتر است برای یک اسباب کشی منظم از شرکت‌های بسته بندی استفاده کنید.

 

بهترین زمان برای درخواست بسته بندی

حال که با مزایای شرکت‌های خدماتی آشنا شدید، شاید دوست داشته باشید که بدانید چه مدت قبل از اسباب کشی باید از خدمات اینگونه شرکت‌ها استفاده کنید. به همین جهت ما در این بخش به شما بهترین زمان برای بسته بندی اثاث منزل را معرفی می‌کنیم.

البته تعیین این زمان به تعداد و حجم وسایل شما بستگی دارد. اما از آنجا‌که بسیاری از اثاث خانه از جمله ظروف یا اجاق گاز و حتی تلویزیون به صورت روزانه مورد استفاده شما قرار می‌گیرد، بهتر است که ۲۴ ساعت قبل از شروع اسباب کشی برای بسته بندی درخواست خود را رزرو کنید.

 

هزینه بسته بندی لوازم خانه

یکی از مهمترین نگرانی‌هایی که هر خانواده ای برای بسته بندی لوازم خانه‌ی خود با آن مواجه می‌شود، هزینه‌ی بسته بندی این محصولات است. به عبارت دیگر بسیاری از خانواده ها پیش از اسباب کشی، از مزایای پک کردن حرفه‌ای اثاثیه خود آگاه هستند، اما با دیدن هزینه‌های سنگین برخی از شرکت‌ها به یکباره از انجام این کار منصرف می‌شوند.

 

بسته بندی وسایل خانه

پیش از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم، بهتر است بدانید، هزینه‌ی بسته بندی اثاث منزل ارتباط مستقیمی با تعداد وسایل، نوع وسایل و در نتیجه تعداد کارتن‌ها و سایر موارد دیگر دارد. به همین جهت نمی‌توان یک نرخ ثابت برای این کار تعیین کرد. اما بهتر است که از شرکت‌هایی استفاده کنید که قیمت‌های مناسب و منصفانه‌ای دریافت می‌کنند.

 

چرا تی بار بهترین است؟

شرکت تی بار همواره مفتخر است که با بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت لوازم خانه‌ی شما را بسته بندی کند. توجه کنید خدمات تی بار محدود به شهر تهران بوده و این شرکت همواره با هدف جلب رضایت مشتری فعالیت های خود را انجام می‌دهد.

احتمالا با ذکر مزیت‌های تی بار به بهترین بودن آن پی خواهید برد:

 

 • فراهم نمودن وسایل

برای اینکه جمع بندی وسایل خانه را خودتان انجام دهید، نیازمند تهیه‌ی وسایل زیادی هستید. تی بار برای انجام خدمات بسته بندی، همه‌ی این وسایل از جمله انواع کارتن ها، فوم‌ها، نایلون ها، ضربه گیرها و حتی چسب و لیبل را در اختیار شما قرار خواهد داد. بنابراین در این زمینه هیچ نگرانی نخواهید داشت.

 

 • اسباب کشی و باربری

بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بسته بندی اثاث منزل خدماتی مانند اسباب کشی و باربری را انجام نمی‌دهند. به همین دلیل ممکن است کار شما چند برابر شده و نیاز به شرکت‌های دیگری برای هماهنگی داشته باشید. اما تی بار با برخورداری از انواع خدمات شما را در همه‌ی زمینه‌ها کمک خواهد کرد.

 

 • بیمه رایگان

به منظور رضایت مشتری و با هدف کسب رضایت شما تی بار تمام وسایل را چه در بسته بندی و چه در سایر امور خدماتی به صورت رایگان بیمه می‌کند. بنابراین هیچ نگرانی برای آسیب‌های احتمالی در هنگام اسباب کشی متوجه شما نخواهد شد.

 

 • بهترین روش

تی بار با داشتن کادری آموزش دیده بسته بندی اثاث خانه  شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهد. در واقع تی بار در این امر از بهترین روش‌های روز دنیا استفاده خواهد کرد.

 

 • کمترین زمان

استفاده از یک کادر متخصص و آموزش دیده باعث می‌شود که علاوه بر کاهش ریسک آسیب دیدگی لوازم خانه ، جابجایی و حمل و نقل وسایل شما در کمترین زمان ممکن صورت بگیرد. بنابراین تی بار به وقت شما نیز ارزش قائل است.

 

 • سابقه درخشان

تی بار با چندین دهه سابقه درخشان و تجربه‌ی کاری در این زمینه توانسته نیاز های مشتریان را به بهترین نحو ممکن تحقق ببخشد. این سابقه باعث شده که تی بار در کار خود یک شرکت بی نظیر باشد.

 

 • کاهش هزینه

تی بار علاوه بر سرعت در انجام امور و بهره گیری از بهترین روش‌ها برای بسته بندی اثاث منزل کمک می‌کند تا از راهکارهایی استفاده کند تا در انجام بسته بندی شما متحمل کمتری هزینه ها شوید.

 

نکته ای برای راحتی در چینش وسایل

در همه‌ی مراحل بسته بندی اثاث منزل این نکته را فراموش نکنید که حتما با ماژیک و روی برچسب‌هایی که به کارتن ها می‌چسبانید، نام محتویات داخل آن را یادداشت کنید. در این صورت بعد از انتقال به خانه‌ی جدید به راحتی می‌توانید به وسایلی که نیاز دارید، دسترسی داشته باشید. پس این نکته‌ی مهم را فراموش نکنید.

 

بسته بندی اثاث منزل

اگر شما نیز می‌خواهید اسباب کشی کنید، فراموش نکنید که نیاز به پک بندی کردن وسایل خانه دارید. توجه کنید که این کار را می‌توانید خود نیز انجام دهید، اما با توجه به سختی کار و همچنین تخصصی بودن آن بهتر است از یک تیم حرفه‌ای کمک بگیرید. بنابراین ما به شما تی بار را پیشنهاد می‌دهیم. همان طور که قطعا متوجه شدید تی بار می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

بسته بندی اثاث منزل
بسته بندی اثاث منزل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما