سایز کانتین کامیون های باربری

سایز کانتین کامیون های باربری موضوعی بسیار مهم می باشد که در ادامه به ان خواهیم پرداخت البته باید به این توجه کرد که هر کامیون مخصوص هر نوع بار و اثاث می باشد و در ضمن باید به این نیز توجه کنید که هر نوع کامیون اجازه ورود به داخل شهر را ندارد .

سایز کانتین کامیون های باربری

کانتین کامیون هایی باربری با توجه به نوع بار و همچنین محل قرار گرفتن بار و بارگیری مربوط می باشد درواقع اگر بار در داخل تهران بارگیری شود در واقع اگر باربری در تهران باشد یعنی در داخل شهر راهنمایی و رانندگی اجازه ورود کامیون های بیشتر از ۶ تن را نمی دهد .

سایز کانتین کامیون های باربری

در ضمن کامیون یا درواقع خاور های ۶ تنی تنها در صورتی اجازه تردد در داخل شهر را پیدا خواهند کرد که طول انها از ۶ متر بیشتر نباشد که از این ۶ متر نیم متر را کابین راننده و ۵/۳۰ دیگر را کانتین تشکیل می دهد و اگر از این مقدار بیشتر باشد کامیون توسط راهنمایی رانندگی جریمه شده و حتی شاید به پارکینگ نیز منتقل شود .

البته اگر کامیون های بزرگ تر از ۶ تن و طول بزرگ تر از ۶ متری بخواهید ما می توانیم ان را نیز برای شما تهیه کنیم اما باید به چند نکته توجه کرد اول اینکه باید کامیون ۱۰ شب به بعد وارد شهر شود اگر ۱۰ شب به بعد نیز وارد شهر شود باید به گونه باشد که بتواند وارد محل بارگیری شود کوچه یا خیابان کوچک نباشد .

اگر تریلی نیز سفارش بدهید یعنی حمل بار با تریلی باید اول اینکه تریلی بتواند به محل حمل بار برود اما اگر این امر ممکن نباشد باید بار را با کامیونت بار زده و به محل تریلی برده و بار را وارد تریلی کرد و این امر با کامیونت چندین بار تکرار می شود تا کل بار وارد تریلی شود و بار حمل شود .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما