میزعسلی ها و روش بسته بندی

میزعسلی ها و روش بسته بندی مطلبی می باشد که در ادامه به توضیح درباره ان خواهیم پرداخت تا به وسیله ان بتوانید ان ها را به طور عالی و ویژه بسته  بندی کنید تا در هنگام اثاث کشی و باربری از ضربه خوردن و یا اسیب دیدن جلوگیری شود.میز عسلی ها با میز های معمولی دیگر بسیار فرق دارند پس در ادامه تفاوت های ان ها را خواهید یافت .

میزعسلی ها و روش بسته بندی

میز عسلی ها با میز های معمولی و با میز مطالعه فرق می کنند چون میز های دیگر از انجایی که از نظر ظرافت زیاد اهمیت ندارند نوع بسته بندی کردن و جابه جایی انها با میز های عسلی بسیار فرق می کنند که در ادامه به انها خواهیم پرداخت میز های عسلی از انجایی که از نظر ظرافت اهمیت دارند پس باید انها را به طور کامل دوران دور بسته بندی کرده و همچنین علاوه بر ضربه گیر های حبابی باید با سلفون نیز ان را بسته بندی کرده تا خط روی انها نیفتد از دیگر توضیحات میز های عسلی شیشه های انها می باشد .

میزعسلی ها و روش بسته بندی

نکاتی دیگر در این زمینه

که در این زمینه به دو قسمت تقسیم می شوند ۱-قسمتی که میز هایی شیشه های انها از میز جدا می شود که در این مواقع باید شیشه ها رو در فوم و یا ضربه گیر قرار داده و دوران دور بسته بندی کنیم تا از ضربه دیدن جلوگیری شود . ۲- قسمتی که میز ها شیشه از انها جدا نمی شوند و باید دوران دور میز را به همراه شیشه بسته بندی کرده تا در هنگام حمل و نقل و جابه جایی در سر جای خود بازی نکند و محکم بیستد. گاهی میز های عسلی تکی چند تا از ان ها در هم فرو می روند و می توان ان ها را داخل هم انداخته تا در هنگام حمل و نقل اسیب نبینند. باربری پونک متخصص در بسته بندی اثاث منزل اداری شرکتی و غیره .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما