نحوه حمل کابینت و چیدمان ان در کامیون

نحوه حمل کابینت و چیدمان ان در کابینت موضوعی می باشد بسیار مهم به خصوص برای کابینت کار ها که به چه روشی کابینت را حمل کنند و یا اینکه چگونه و به چه روشی ان را در کامیون جایی دهند که به این موضوع و این مشکل در ادامه خواهیم پرداخت .

نحوه حمل کابینت و چیدمان ان در کامیون

کابینت خود یکی از دشوار ترین ها در زمینه حمل و نقل و جابه جایی می باشد که این موضوع همیشه برای رانندگان کامیون و صاحبان کامیون و صاحب بار مشکل و اختلاف بوده است زیرا کابینت یکی از سنگین ترین بار هایی می باشد که حمل و نقل می شود و از انجایی که سنگین می باشد حمل انها نیز دشوار می باشد از این رو نباید کانتین کامیون را تا سقف چید و تمامیه کابینت ها را جایی داد.

نحوه حمل کابینت و چیدمان ان در کامیون

درواقع می توان به این اشاره کرد که چیدن کابینت علاوه بر مشکل بودن و سخت بودن از انجایی که وزن بسیار بالایی دارد پس نباید به طور کامل و تا سقف چیده شود پس راننده کامیون که وظیفه چیدن بار در اثاث را دارد باید به گونه ای بار یا کابینت را درکامیون بچیند که فشار بسیار زیادی به کامیون وارد نشود و همچین به اسانی و راحتی جا به جا شود. باربری های مختلفی از جمله باربری نیاوران حمل بار و اثاث را انجام می دهند.

کابین از جمله بار هایی می باشد که تمامیه فضای داخل کانتین را به خود اختصاص می دهد و هیچ جای خالی را باقی نخواهد گذاشت و این امر باعث می شود که علاوه بر بالا رفتن وزن کل بار به کمک فنر ها کامیون فشار اورده و در هنگام رانندگی باعث چپ شدن ماشین شود . ما توصیه می کنیم به هنگام حمل و نقل کابینت ان را علاوه بر بسته بندی کردن به صورت فضا پر کن داخل کانتین بزارید تا علاوه بر جلوگیری از خراشیده شدن زیان کمتری به کامیون وارد کند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما