نحوه عبور وسایل بسیار بزرگ از راه پله

نحوه عبور وسایل بسیار بزرگ از راه پله از جمله موضوعی می باشد که در ادامه به ان خواهیم پرداخت تا بتوانید وسایل بسیار بزرگ و سخت و دشوار را که حمل انها در راه پله درواقع غیر ممکن می باشد را توضیح دهیم که چگونه باید ان ها را از راه پله عبور دهیم.

نحوه عبور وسایل بسیار بزرگ از راه پله

وسایل بسیار بزرگ اثاث منزل به چند دسته تقسیم می شود اول وسایل کابینتی و یا بهتر بگیم وسایلی که جنس انها از چوب می باشد این گونه از وسایل حمل انها از راه پله ای که کوچک می باشد بسیار راحت می باشد درواقع تنها و تنها شما به یک کابینت کار احتیاج دارید تا وسیله را از هم جدا کند درواقع بهتر بگیم که باید کابینت را با استفاده از پیچ و مهره از هم جدا کرده و همچنین انها ها را به تیکه های ریز تبدیل کرده و راحت و اسان از راه پله رد می شود و در واحد مورد نظر انها را مستقر کرده و همچین انها را به هم دیگر می چسبانیم . البته باربری تهران خود در این مورد به مواردی جهت این امر پرداخته است .

نحوه عبور وسایل بسیار بزرگ از راه پله

از دیگر وسایل بزرگ می توان به موراد زیر اشاره کرد

از دیگر وسایل سنگین می توان به پیانو و یا ساید بای ساید و همچنین میز تلویزیون های بزرگ البته از جنس شیشه و شیشه های بزرگ و صفحات میز نهار خوری بزرگ اشاره کرد که این گونه از وسایل با استفاده از طنباب های بزرگ و محکم و از طریق پنجره بیرون از ساختمان حمل و جابه جایی می شود البته در این موضوع شرطی وجود دارد و ان هم این می باشد که وسیله مورد نظر از پنجره عبور کند در غیر این صورت حمل ان به اخل ساختمان غیر ممکن است. البته گاهی ساید بای ساید که عبور ان از راه پله دشوار است ما توصیه می کنیم که در های ساید را باز کنید تا حمل و جابه جایی ان اسان تر و راحت تر شود .

باربری صادقیه یکی از بهترین ها در زمینه حمل و نقل و جابه جایی هرگونه بار و اثاث منزل اداری شرکتی و غیره .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما