نحوه محاسبه ساعات اضافه در باربری

نحوه محاسبه ساعات اضافه در باربری موضوعی بسیار مهم می باشد که همیشه ما بین باربری ها و مشتریان این اختلاف وجود داشته است که چگونه محاسبه گردد و یا اینکه به چه شکلی و یا چه روشی این امر انجام می شود که در ادامه به ان خواهیم پرداخت .

نحوه محاسبه ساعات اضافه در باربری

نحوه محاسبه ساعات اضافی در باربری

جهت این امر ما به شما این توصیه را می کنیم ابتدا بار و اثاث خود را جمع کرده و به صورت اماده قرار دهید تا ساعات اضافی به شما نخورد از این جهت توصیه می شود که تمامی بار و اثاث را تا حد توان و اندازه خود در اتاق اصلی خانه قرار دهید تا کارگران باربری انها را زود حمل کرده و جابه جا کنید و همچنین از سوی دیگر به شما ساعات اضافی نخورد .

جهت محاسبه ساعات اضافی باید به این توجه کرد که کارگر را به صورت ۳ یا ۲ یا ۱ ساعته گرفته اید چون اگر ۱ ساعته گرفته باشید با گذشت هر ساعت به همان مبلغ تعیین شده به هزینه اضافه می شود و همچنین اگر ۲ ساعته باشد با گذشت ۲ ساعت هزینه کارگر با گذشت هر ساعت یک دوم هزینه تعیین شده محاسبه می شود و اما اگر ۳ ساعته باشد بعد از گذشت ۳ ساعت هر ساعت اضافی یک سوم هزینه تعیین شده محاسبه می گردد . 

و همچین هزینه ماشین یا بهتر بگوییم هزینه کامیون نیز همانند کارگر محاسبه می شود درواقع هزینه ماشین نیز ۱ یا ۲ یا ۳ ساعته محاسبه می شود اگر ۱ ساعته تعیین شده باشد با گذشت هر ساعت به همان مقدار به هزینه کل اضافه می شود اما اگر ۲ ساعته باشد بعد از گذشت هر ۲ ساعت با گذشت هر ساعت هزینه تعیین شده یک دوم محاسبه می شود و اما اگر ۳ ساعته باشد با گذشت ۳ ساعت با گذشت هر ۳ ساعت هزینه ان یک سوم می شود.

البته لازم به ذکر است که برای کامیون هزینه بیمه بارنامه و طرح ترافیک نیز جداگانه محاسبه می شود همچنین برای کارگری نیز هزینه وسایل سنگین و حمل انها دشوار می باشد جداگانه محاسبه می شود البته می توانید از طریق باربری بهشتی این امر را بیشتر پیگیری کنید . نحوه محاسبه ساعات اضافه در باربری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما