نحوه چیدن بار در کامیون

نحوه چیدن بار در کامیون در اینکه اثاث کشی یکی از سخت ترین و عذاب آور ترین کارهای دنیاست، شکی نیست! اما اگر این کار را به اهلش بسپاریم، نه تنها سخت نیست، بلکه دغدغه هایی چون شکستن لوازم منزل و آسیب آنها را نیز نخواهیم داشت. زیرا نحوه چیدن بار در کامیون، موضوعی است که اگر به درستی و با رعایت استاندارد ها انجام گردد، احتمال آسیب اثاث به کمترین حد ممکن خواهد رسید. طریقه چیدن ابزار و اثاث منزل گرچه یک رشته دانشگاهی نیست و کتابی در این مورد هم نوشته نشده است ! اما موضوع مهمی در انتقال وسایل منزل می باشد که در نهایت صحت و سلامت کالای مشتریان را تضمین میکند.

نحوه چیدن بار در کامیون

 هزینه کمتر در گرو نحوه چیدن بار در کامیون به شکل صحیح: اولین موضوعی که در اثاث کشی بیشتر به چشم می آید، هزینه باربری است زیرا در هر حال شرکت های زیادی هستند که این کار را انجام میدهند و هیچکس دوست ندارد برای یک کامیون نیمه خالی مبلغی پرداخت نماید! پس نحوه چیدن بار در کامیون، اولین تاثیر را بر هزینه نهایی انتقال وسایل میگذارد. چینش لوازم بر حسب ابعاد بسته بندی و حتی وزن بسته ها، اگر به شکلی صحیح انجام گردد، میتواند از آسیب به اثاث جلوگیری کرده و علاوه بر آن ظرفیت کامیون را تا آنجا که امکان دارد، تکمیل نماید که در نهایت به نفع مشتری خواهد بود.

چیدن بار در کامیون

این امر توسط رانندگان انجام می شود

البته این نکته را مد نظر داشته باشید که برخی باربری ها برای اینکه ثابت کنند تنها موضوع هزینه مهم است، اقدام به انتقال وسایل با یک سرویس میکنند که باعث میشود بواسطه وزن محصولات، برخی اثاث آسیب جدی ببینند یا حتی کاملا بلا استفاده شوند. بعنوان مثال نحوه صحیح قرار دادن وسیله ای مثل یخچال به شکل افقی است اما گاهی برای اینکه از فضای کامیون بیشترین استفاده شود، آنرا عمودی در کامیون قرار میدهند! این کار قطعا آسیب جدی به موتور یا درب یخچال وارد می آورد.

در پایان مجدد این موضوع را تاکید میکنیم که نحوه چیدن بار در کامیون، به تجارب کارگران و نظارت شرکت های باربری بستگی دارد پس منطقی است به شرکتی مراجعه کنید که نظارت قوی و کارگرانی با تجربه دارد.چیدن صحیح اثاث علاوه بر تضمین سلامت آنها، هزینه باربری را به شکلی محسوس کاهش میدهد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما