نکاتی در زمینه کاهش هزینه جابه جایی

نکاتی در زمینه کاهش هزینه جابه جایی امری مهم و بسیار سخت می باشد که ما امروز به ان خواهیم پرداخت و سعی خواهیم کرد که با بهترین روش ممکن و بهترین کیفیت ممکن این امر را برای شما توضیح دهیم تا بتوانید اثاث کشی راحت اسان و ارزان قیمت را با ما و مقالات ما تجربه کنید .

نکاتی در زمینه کاهش هزینه جابه جایی
 

نکاتی در زمینه کاهش هزینه جابه جایی

جهت انجام این امر نکات بسیار زیادی وجود دارد و با عمل به انها می توانید هزینه اثاث کشی خود را کم کنید که گام به گام پیش می رویم و با عمل کردن به انها می توانید هزینه های خود را به حداقل برسانید و با بهترین روش ممکن ان ها را انجام دهید .

۱- گام اول در این امر که بسیار مهم و ویژه می باشد بسته بندی اثاث منزل به صورت اصولی و کامل و سریع می باشد به روشی که با کمترین هزینه ممکن و همچنین بهترین کیفیت ممکن این امر را انجام دهید تا علاوه بر کاهش هزینه ها تمامیه اثاث خود را در یک پک خوب و عالی قرار دهید تا بسیار ویژه و عالی انجام شود .

۲-در گام بعدی توصیه می شود حتما خونه ی مورد نظری که می گیرید حتما و باید راه پله هاش و همچنین اسانسور قابل استفاده جهت اثاث کشی باشد و همچنین بار و اثاث شما به راحتی و اسانی درون ان قرار گیرد .

۳-در گام بعدی باید اثاث خود را دم دست قرار دهید یعنی کل اثاث و یا بیشتر اثاث را بیارید وسط اتاق اصلی خونه تا کادر باربری انها را سریع بر دوش یا پشت خود گذاشته و حمل کنند .

۴-و همچنین باید به این نیز اشاره شود که وسایل فنی همچنون ماشین لباس شویی و ظرف شویی و همچنین ساید بای ساید و یا یخچال ها به صورت کامل باز شود و کادر ما فقط انها را حمل کنند نه اینکه انها را باز کنند و سپس حمل کنند .

۵-باید لحاف و یا تشک خود را به صورت حرفه ای و تخصصی بسته بندی کنید تا در هنگام حمل به راحتی حمل شود و همچنین کثیف نشود .

از دیگر نکاتی که باید به ان ها اشاره شود باید به این نیز اشاره شود که اشنایان و یا فامیل های خود را خبر دار کنید که به کمک تون بیایند و همچنین به اثاث کشی شما علاوه بر بخشید سرعت اسایش بیشتری ببخشند .

و همچنین بزرگ ترین سایز کامیون های باربری ها را سفارش دهید تا تمام بار شما در کامیون قرار گیرد البته کامیون های باربری ها محدودیتی دارد و اگر از ان محدودیت بیشتر شود سایز کامیون راهنمایی و رانندگی اجازه ورود به داخل شهر رو به کامیون نمی دهد .

از دیگر نکات می توان به فاصله ی مبدائ و مقصد مربوط می شود که فاصله انها باید کم باشد و درواقع فاصله خانه قدیمی تا خانه جدید زیاد نباشد .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما