هزینه پیاده روی در باربری

هزینه پیاده روی در باربری از جمله مسائلی می باشد که همیشه ما بین کارگر ها و مشتریان مشکل و اختلافاتی ایجاد می شود که باعث ایجاد ناراحتی ما بین کارگران و مشتریان می باشد اما ما در ادامه این مشکل را به گونه ای حل خواهیم کرد و تا حدی از این ختلاف کم خواهیم کرد و شاید کلا این اختلاف از بین برود .

هزینه پیاده روی در باربری

این امر در باربری را می توان به طور کلی با این توصیح توضیح داد که اگر محل بارگیری و یا تخلیه فاصله بار تا ماشین مورد نظر زیاد باشد هزینه ای جداگانه را در بر خواهد داشت و این فاصله درواقع از محل جای پارک کامیون شروع می شود تا محل بار البته باید به این نیز اشاره کنیم که راه پله جزئ پیاده روی حساب نمی شود درواقع راه پله ها فقط هزینه وسایل را طبقاتی حساب می شود .

هزینه پیاده روی در باربری

از انجایی که پیاده روی هزینه جداگانه ای خواهد داشت اما همیشه همه بار ها قطعا این امر را نخواهند داشت درواقع اگر فاصله کامیون تا محل بار بیش از ۸ متر باشد جزئ تعرفه حساب شده و مشتری باید هزینه ان را پرداخت کنند و به ازای هر متر برای هر نفر طبق تعرفه موجود در فاکتور باربری باید هزینه ان را پرداخت کنند تا ما بین کارگران و مشتریان اختلاف و ناراحتی ایجاد نشود .

اتوبار های مختلفی از جمله باربری پونک این امر را به صورت نفراتی حساب نمی کنند و درواقع هزینه پیاده روی به صورت کلی حساب می شود چون بعضی از اتوبار ها هزینه ان را به صورت نفراتی حساب می کنند . البته خوب در اصل باید هزینه ان نفراتی حساب شود اما بعضی از اتوبار ها جهت جلب رضایت مشتریان و همچنین جذب مشتریان بیشتر هزینه ان را طبقاتی حساب نمی کنند .

بیشتر مشتریان ما جهت جلوگیری از این امر اگر فاصله کامیون و بار زیاد باشد یا نیسان سفارش می دهند یا وانت و یا اگر این دو نیز جواب گو نباشید باید چرخ هایی را فراهم کنند تا کل بار وارد ان چرخ شده و به محل کامیون فرستاده شود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما