وظایف یک باربری

وظایف یک باربری خوب در تهران چی می باشد و در این مقاله به ان ها خواهیم پرداخت

وظایف یک باربری خوب

اثاث کشی یکی از دغدغه های افراد و اشخاص جامعه است که از یک سو کاری بسیار سخت و طاقت فرساست و از سوی دیگر تا چندین روز فکر و ذهن را به خود مشغول می‌کند. خبر خوب این که سالهاست شرکت های باربری برای بسته بندی، جابجایی آنها و حتی چیدن وسایل منزل به وجود آمده اند و خبر بد اینکه متاسفانه همه شرکت های باربری نسبت به وسایل منزل و اثاث خانه تعهد کافی را ندارند. اولین قدم برای یافتن یک شرکت باربری متعهد و با سابقه، پاسخ به پرسش «وظایف یک باربری خوب چیست؟» می باشد. برای پاسخ به این پرسش کوتاه ولی لازم و مهم ابتدا لازم است ساختار یک شرکت باربری مورد بررسی قرار گیرد.

تعهد اعضای شرکت باربری

ریاست و کارمندان: هسته اصلی یک شرکت باربری ریاست آن می باشد و در کنار رئیس، کارمندان هستند که وظیفه ثبت درخواست ها، رسیدگی های مستمر، پاسخگویی به مشتریان و برخورد با کارگران خاطی یا تشویق کارگران منظم و وظیفه شناس را برعهده دارند. لذا اولین عامل در موضوع وظایف یک باربری خوب چیست، ریاست قوی و کارمندان متعهد و وظیفه شناس است که با نظارت موشکافانه و دقیق خود به تمامی تعهدات مندرج در قرارداد فی مابین شرکت و مشتریان و عمل نمایند و چنانچه به موردی از نقض تعهدات برخورد کردند، در صدد جبران خسارت برآیند تا همواره رضایت مشتریان که هدف نهایی شرکت است حاصل گردد.

وظایف یک باربری خوب

رانندگان و کارگران: دایره دوم اعضای شرکت های باربری، رانندگان و کارگران مشغول در آن هستند. رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از رفتارهای پرخطر، سلامت اثاث را تضمین خواهد کرد. به علاوه آشنایی کامل به طرق و راه ها باعث می‌شود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن اثاث و وسایل به مقصد مورد تعهد برسد. مورد بعدی کارگران هستند که با حضور خود در مبدا و مقصد و جابجایی وسایل منزل نقش مهمی را در پاسخ به وظایف یک باربری خوب چیست؟ ایفا می کنند. کارگران ضروری است با روی گشاده و اخلاق خوش و البته با صبر و حوصله فراوان نسبت به جابجایی وسایل و چیدن مجدد آنها اقدام نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما