پرسش های رایج در زمینه شرکت باربری تیبار تهران

حمل و نقل (باربری) به چه معناست؟

       در نگاه ما حمل و نقل به طور کلی به معنای جابه جایی کلیه بارها از قبیل اسباب، وسایل و اثاثیه ( اثاثیه منزل) به دو صورت درون شهری و برون شهری در استان تهران و سایر استان ها و شهرستان ها می باشد.

       شایان ذکر است که تنها شرکت هایی که از مجوزهای لازم از قبیل بارنامه و بیمه نامه موسسه راهداری حمل و نقل و اتحادیه باربری برخوردار می باشند، می توانند اقدام به باربری درون شهری و برون شهری و تأسیس شرکت حمل و نقل نمایند؛ شرکت باربری تیبار تهران از جمله بهترین و پیشتازترین همین شرکت هاست که با کسب تمامی مجوزات لازم و استانداردهای مورد نیاز و با بکارگیری انواعی از به روزترین ماشین ها و خبره ترین نیروها و رانندگان در حوزه باربری، در تلاش برای به دست آوردن حداکثر رضایتمندی خاطر شما مشتریان گرامی می باشد.

شرکت باربری تیبار
شرکت باربری تیبار

چه تفاوتی میان شرکت های اتوبار و باربری وجود دارند؟

      در حقیقت شرکت های اتوبار زیر مجموعه ی شرکت های باربری می باشند که مختص جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل می باشند؛ در حالیکه حوزه کاری شرکت های باربری از شمولیت بیشتری برخوردار می باشد و با بهره مندی از انواع ماشین های حمل و نقل، امکان جابه جایی و حمل و نقل هر نوع بار، اسباب و وسیله ای را بوسیله ماشین متناسب با نوع آن بار دارا می باشند.

منظور از بیمه ی بارنامه چیست؟ و چه سودی برای صاحبین بارها دارد؟

      منظور از بهره مندی شرکت تیبار تهران از بیمه بارنامه، انعقاد قرارداد این شرکت با شرکت بیمه گر می باشد که به موجب آن، شرکت بیمه گر در ازای دریافت نمودن مبلغ معینی بارهای مورد نظر را تا سقف مشخصی بیمه می نماید؛ به این معنی که خدایی ناکرده در صورت بروز هر گونه حادثه ای که باعث آسیب دیدن بارهای مشتریان گردد، شرکت بیمه گر کلیه خسارت های وارده به آنها را متحمل می گردد و صاحبین بارها می توانند خسارت خود را به صورت تمام و کمال دریافت می نمایند.

نوع بیمه بارنامه شرکت باربری تیبار تهران از کدام نوع می باشد؟

      در جهان امروز در عرصه حمل و نقل انواع گوناگون و متنوعی از بیمه های بارنامه ای وجود دارد که با توجه به اینکه لوکیشن و حوزه فعالیت شرکت تیبار در داخل کشور می باشد؛ عزممان بر این شد که از بیمه بارنامه ای داخلی برای خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز استفاده نماییم.

 

شرکت باربری تیبار تهران
شرکت باربری تیبار تهران

 

کامیون های باربری شرکت تیبار گنجایش حمل چند تن بار را دارا می باشند؟

       شرکت تیبار تهران از کامیون های گوناگون و متنوعی از قبیل خاورهای ایسوزو و هیوندا و بنزهای قدیمی برخوردار می باشد که هر کدام از آنها به ترتیب قابلیت جا به جایی ۶ و ۵ و ۳ تن بار را دارند و مختص اسباب کشی منازل می باشند و کامیون های نظیر اسکانیا و ولو شرکت تیبار قابلیت جابه جایی ۷ الی ۱۵ تن بار را دارند؛ افزون بر آنها شرکت تیبار دارای ترانزیت های ویژه ای می باشد تا در صورت نیاز و بیشتر بودن حجم بارهای مشتریان، بارهای بالای ۱۵ تن را نیز جابه جا نماید.

اصطلاح دربست گرفتن کامیون به منظور باربری به چه معناست؟

       هنگامی که تمامی بار موجود در کامیون برای یک نفر باشد، به اصطلاح می گویند که کامیون دربست در اختیار مشتری قرار گرفته است؛ اما گاهی تمامی بارهای موجود در کامیون تنها برای یک نفر نیست، یعنی بار چند نفر در یک کامیون قرار دارد که در این حالت دیگر کامیون دربست نمی باشد و در اختیار چند نفر می باشد.

+ منظور از قرارداد های شرکتی در باربری ها چیست؟

     منظور از قراردادهای شرکتی در باربری ها به معنای انعقاد قرارداد میان شرکت باربری با دیگر شرکت ها می باشد به این صورت که گاهی اوقات برخی از شرکت ها متقاضی دریافت چند ماشین برای مدت زمانی طولانی هستند که در این هنگام با این شرکت ها قراردادی منعقد می گردد که به موجب آن با کمترین هزینه ها، کامیون ها ارسال می گردند

Call Now Buttonتماس با ما