باربری اندرزگو

باربری اندرزگو

باربری اندرزگو را می توانید با خیال راحت و اسوده بار و اثاث خود را به این شرکت بسپارید و با پایین ترین قیمت ممکن بار و اثاث خود را حمل و نقل و جابه جا کنید از دیر باز ما سعی کرده ایم تا حمل و نقل اسان و راحت را برای شما به ارمغان بیاوریم . اتوبار ما اثاث کشی راحت  اسان را رقم می زند . تنها شرکت متخصص در حمل و نقل و اثاث کشی با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت ممکن .

باربری اندرزگو

زیبایی اثاث منزل خود را با شرکت های اثاث کشی که کاربلد نیستند از بین نبرید شرکت ما تنها شرکتی می باشد که دارای مشتریانی می باشد که بیش از چند دهه اماده خدمت رسانی به مشتریان خود بوده است درواقع به طور کامل بگوییم که مشتری هایی را داریم که به مدت ۲۰ سال از دست ما راضی بوده اند و هر سال اثاث کشی خود را به ما می سپارند چون هر سال از ما راضی بوده اند و با بهترین کیفیت ممکن بار و اثاث انها را جابه جا کرده ایم .

خدمات باربری اندرزگو به مشتریان

به نوعی می توان به این اشاره کرد که کل خدمات ما در کلمه اتوبار و باربری اندرزگو خلاصه می شود که عبارت اند بسته بندی بسیار ویژه جابه جایی و اثاث کشی تخصص و همچنین متخصص در جابه جایی و حمل و نقل هرگونه بار و اثاث منزل اداری شرکتی و غیره البته به این نیز باید اشاره شود که اثاث کشی و جابه جایی از جمله کار های سخت و دشوار می باشد که کار هر کسی نیست و علاوه بر ان کار هر شرکتی نیز نیست که بتوانند این امر را انجام بدهند .

امکانات باربری اندرزگو

امکانات ما شامل وسایل بسته بندی و همچنین کامیون و کامیونت و تریلی و نیسان و وانت اشاره کرد که به صورت سریع و ارزان قیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا به راحتی بتوانند از ان استفاده کنند به صورت کاملا سریع و اسان و مطمئن بار و اثاث شما را حمل و نقل و جابه جا می کنند با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت ممکن شرکت ما اماده خدمت رسانی می باشد .

 اتوبارما در خصوص حمل وسایل سنگین

جابه جایی وسیله های سنگین و درواقع وسایلی که جابه جایی انها دشوار است شرکت ما انها را به دو دسته تقسیم می کند دسته اول بار هایی که حمل انها به وسیله چرخ انجام می شود و همچنین دسته دوم که جابه جایی انها به وسیله چرخ غیر ممکن است و به وسیله انسان حمل و نقل و جابه جا می شوند که این دسته مقداری دشوار و حتی هزینه بردار نیز می باشد .

مناطق تحت پوشش باربری ما در تهران

باربری صادقیه باربری ستارخان باربری جنت اباد باربری پونک
باربری زعفرانیه باربری پاسداران باربری مرزداران باربری نیاوران
باربری ولنجک باربری دزاشیب باربری بهشتی باربری مطهری
باربری فرمانیه باربری گیشا باربری تجریش باربری کامرانیه
باربری اندرزگو باربری محمودیه باربری قیطریه باربری اقدسیه
باربری مقدس اردبیلی باربری اشرفی اصفهانی باربری شهرک اکباتان باربری تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما