خدمات ما

خدمات باربری و اسباب کشی ارزان در تهران و شهرستان با تیبار

باربری و اسباب کشی در مناطق مختلف تهران

باربری مبلمان ، پیانو ، ساید بای ساید، گاوصندوق و کلیه لوازم سبک وسنگین منزل در تهران را فقط به ما بسپارید تا با بهترین کیفیت ممکن و بدون هیچ گونه ضربه ای آنها را جا به جا کنیم .از آنجا که حمل بسیاری از وسایل روش مخصوص و خاصی می خواهد و حتی ایجاد یک خراش کوچیک در آنها باعث افت قیمت و زیبایی آنها می شود ، باربری تیبار با پرسنل متخصص خود ، آماده ی ارائه ی کلیه خدمات باربری به شما با کمترین هزینه و در تمامی مناطق تهران است.

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه خود را به ما بسپارید . بار و اثاث شما را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت و روش ممکن بسته بندی میکنیم

شرکت تیبار جهت رفاه حال شما کادری حرفه ای در بسته بندی را استخدام کرده است تا با بهترین نحو ممکن بار شما را بسته بندی کنند.

باربری تهران به شهرستان

بارگیری هرگونه بار و اثاث در داخل تهران و ارسال کردن آن به تمامیه نقاط تهران و شهرستان های ایران با کمترین کرایه ممکن و بهترین روش ممکن و خیالی آسوده و راحت را تجربه کنید . باربری سریع و با اطمینان بسیار بالا با باربری تیبار   بار و اثاث خود را صحیح و سالم تحویل بگیرید.

خدمات باربری و اسباب کشی برای ادارات

جابه جایی بار و اسباب کشی برای ادارات، شرکتها و کارگاه ها و… با بیشترین سرعت ممکن و بهترین کیفیت در تهران

ثبت قرار داد با شرکت ها جهت ارسال تعداد کامیون های زیاد و در اختیار قرار دادن ان در زمان طولانی .

جابه جایی جهیزیه عروس با دقت بالا

از آنجایی که جهیزه عروس کاملا نو می باشد و برای اولین بار است که جابه جا می شود ، ما بهترین و حرفه ای ترین افراد شرکت خود را برای حمل اثاثیه میفرستیم تا بدون ایجاد هیچ خط و خراشی بار را جابه جا کنند.

چیدمان اثاثیه در محل جدید

از انجایی که علاوه بر بسته بندی اثاث چیدن ان در مکان جدید نیز کاری سخت دشوار و همچنین زمان بر می باشد باربری تیبار این کار را نیز برای شما اسان کرده است و این امر را نیز به خدمات خود اضافه کرده است .

ارائه انواع ماشین برای باربری

باربری تیبار تهران کامیون و کامیونت و خاورهایی  در ابعاد و سایز های متفاوت را برای شما ارسال می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن بار و اثاثیه خود را جابه جا کنید .علاوه بر این شرکت ما ارائه دهنده نیسان و وانت هایی مخصوص ، جهت حمل و نقل و جابه جایی بارهای کم همچون مبلمان توسط نیسان در تهران بزرگ است.

فروش انواع تجهیزات بسته بندی اثاثیه

فروش انواع لوازم بسته بندی اثاثیه مانند کارتن ، چسب ، فوم و ضربه گیرهایی عالی ، با بهترین کیفیت ممکن ، مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل در تهران ، به همراه تخفیف ویژه برای کاهش هزینه ی شما توسط باربری تیبار

پرسنل حرفه ای و مجرب

تیبار با اعزام باربران و کارگران حرفه ای و متخصص برای باربری و اسباب کشی ، بار و اثاث شما را با بهترین روش

ممکن و بهترین کیفیت ممکن حمل و نقل میکند به ویژه بار و اثاث هایی که حمل انها بسیار دشوار و سخت می باشد .

خدمات باربری تیبار به همراه بیمه و بارنامه

بار و اثاث شما را بدون دریافت هیچ مبلغی بیمه می کنیم تا در صورت بروزهر حادثه ی غیر قابل پیش بینی و غیر مترقبه ای، هزینه و خسارت آن به طور کامل پرداخت شود ، و خسارت وارد شده به بار و اثاث شما جبران شود، چه بار خود را در داخل تهران و یا به شهرستان ها ارسال کنید

 

Call Now Buttonتماس با ما